LKS Rajsko zdecydowanie lepszy od Teamu Sportu Hejnału

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 października 2016 10:08

LKS Rajsko wygrał z Teamem Sportem Hejnałem Kęty 3:1.

W 18. minucie na bramkę strzelał Czarnik. Hankus dołożył nogę i zmienił w ten sposób tor lotu piłki. W 25. minucie przed szansą na zdobycie gola z rzutu karnego stanął Skiernik. Bramkarz Temu Sportu Hejnału obronił jego strzał. W 35. minucie przyjezdni wyrównali stan rywalizacji. Błąd popełnili obrońcy klubu z Rajska. Wykorzystali go ich rywale. Ryłko obsłużył dobrym podaniem Chrapkiewicza, a ten strzałem na bliższy róg pokonał bramkarza.

W drugiej połowie gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 54. minucie ładny strzał „w samo okienko” zza szesnastki oddał Scąber. W 75. minucie z najbliższej odległości futbolówkę do siatki skierował Ryś. LKS Rajsko mógł wygrać wyżej, ale nie zawsze jego zawodnicy byli skuteczni.

– Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych. Cały czas przeważaliśmy i realizowaliśmy założenia taktyczne – powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

– Przeciwnik był od nas lepszy i wygrał całkowicie zasłużenie – powiedział Jerzy Sordyl, trener Temu Sportu Hejnału Kęty.

Niedziela 23 października LKS Rajsko – Team Sport Hejnał Kęty 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Hankus (18.), 1:1 Chrapkiewicz (35.), 2:1 Scąber (54.), 3:1 Ryś (75.). W 25. minucie Skiernik nie wykorzystał rzutu karnego.

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Skrzypek, Jędrusik, Zimnal, Czarnik, Jasiński, Ryś, Scąber, Hankus (80. Opala), Skiernik (85. Krzemień). Trener: Grzegorz Bąk.

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Lach, Śleziak, Januszyk (80. Karpiński), Tomala, Sobecki (67. Starz), Korzonkiewicz (30. Jaromin), Kliś, Ryłko (85. Kowalski), Oczkowski, Chrapkiewicz. Trener: Jerzy Sordyl.