LKS Rajsko nie wygrał w Proszowicach, chociaż prowadził dwiema bramkami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 października 2020 21:26

LKS Rajsko wygrywał w Proszowicach z Nową Proszowianką 2:0. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 2:2.

Wynik otworzyli przyjezdni. Formas zagrał do Senkowskiego. Ten wygrał rywalizację z obrońcą i strzelił gola. Później podopieczni Mariusza Wójcika podwyższyli prowadzenie. Formas otrzymał długie podanie od kolegi z drużyny, wymanewrował bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

W 62. minucie Kaczor zaatakował prawą stroną i zdobył gola. Trzy minuty później Polański oddał dobry strzał  z rzutu wolnego z 25 metrów i wyrównał stan rywalizacji.

Sobota 10 października Nowa Proszowianka Proszowice – LKS Rajsko 2:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Senkowski, 0:2 Formas, 1:2 Kaczor (65.), 2:2 Polański (68.)

Nowa Proszowianka Proszowice: Zawartka, Kaczor(83.Król), Wasilewski, Rokicki( 22. Manaseryan), M. Bździuła, M. Przeniosło (89.Kaczmarczyk), Dębski(46.Wąsowicz), K. Bździuła (56.Polański), A. Przeniosło, Wrona, Sobolewski.

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Żyła, Welber, Durnaś, Formas (75. Warzecha), Matlak, Mika, Piwowar (65. Ryś, 80. Kowalik), Frączek (60. Skiernik), Senkowski. Trener: Mariusz Wójcik.