LKS Rajsko nadal bez straty punktu i bramki

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 sierpnia 2018 19:11

LKS Rajsko wygrał z Halniakiem Maków  Podhalański 2:0. Ta drużyna nadal nie straciła punktu ani bramki.

W 23. minucie do podanej wzdłuż bramki piłki przez Piskorza. Skiernik dołożył nogę i otworzył wynik spotkania. W 45. minucie w szesnastce zdaniem sędziego faulowany był Jędrusik. Gola zdobył Sieczko.

,,Przeważaliśmy. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji niż rywal. Kolejny raz zagraliśmy konsekwentnie i skutecznie w obronie. Bardzo cieszy nas ta wygrana. Znamy swoją wartość. Pierwsze oceny zrobimy po szóstej kolejce” –  powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

Sobota 18 sierpnia LKS Rajsko – Halniak Maków Podhalański 2:0

Bramki: 1:0 Skiernik 23. rzut karny, 2:0 Sieczko 45.

LKS Rajsko: Gielarowski, D. Jędrusik, Welber, Sieczko, Skiernik zm. 59. Zimnal, Bąk zm. 75. Senkowski, K. Jędrusik, Czarnik, Ryś, Scąber zm. 51. Mika, P. Piskorz zm. 79. Lewandowski. Trener:  Grzegorz Bąk.

Halniak Maków Podhalański: Kobiałka, Burzyński, Gałuszka zm. 46. Barczuk, Grzywa, Bagnicki, Furman zm. 79. Sarnicki, A. Piskorz, Kowalczyk zm. 59. Bobek, Krauz, Marsowicz zm. 46. Malina, Raczek. Trener: Sławomir Frączek.