LKS Poręba Wielka wywiózł z Bulowic trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 września 2022 13:10

LKS Poręba Wielka wygrał w Bulowicach z tamtejszym LKS 4:1.

Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Przyjezdni odpowiedzieli w 35. minucie. Po wrzutce z rzutu wolnego Szczerbowskiego gola zdobył Kwadrans. W 60. minucie Mazur zdobył gola po podaniu Szczerbowskiego. W 65. minucie Kwadrans wykorzystał podanie Mazura. Później faulowany w polu karnym był Oczkowski. Bramkę strzałem z wapna zdobył Kwadrans.

„Mieliśmy dzisiaj wiele braków kadrowych. Rezerwy zaprezentował się dobrze” – powiedział Mateusz Mazur, grający trener LKS Poręba Wielka.

Sobota 17 września LKS Bulowice – LKS Poręba Wielka 1:4 (1:1)
Bramki: 1:0, 1:1 Kwadrans (35.), 1:2 Mazur (60.), 1:3 Kwadrans (65.), 1:4 Kwadrans rzut karny

Skład LKS Poręba Wielka: Krzysztof Ryś, Oczkowski, Szczerbowski (80. Mączka), Korwin, Oczkowski, Grubka, Szwed, Oczkowski (90 Sporysz), Mazur (65. Snażyk), Kwadrans (90. Pawlica). Trener: Mateusz Mazur.