LKS Piotrowice zostaje w A Klasie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 czerwca 2019 14:20

LKS Piotrowice wygrał 3:1 na wyjeździe ze Zgodą Malec. Zapewniło to temu klubowi utrzymanie w A Klasie.
W 15. minucie Paweł Frączek przelobował bramkarza. W 17. minucie Klimczyk dośrodkował piłkę, a Krawczyk pokonał bramkarza z pięciu metrów. W 40. minucie w sytuacji sam na sam nie pomylił się Żmuda. W 85. minucie Dudzic wymanewrował dwóch rywali i uderzył skutecznie na dalszy róg z 18 metrów.

,,Gra nam się zupełnie nie kleiła. Nie poznawałem swojej drużyny. Momentami brakowało jej chęci do grania. We wcześniejszych meczach graliśmy lepiej. Nie wiem, co się stało” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

,,W pierwszej połowie przeważaliśmy. W drugiej graliśmy z kontry i to się opłaciło” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice”.

Środa 6 czerwca Zgoda Malec – LKS Piotrowice 1:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Paweł Frączek (15.), 0:2 Krawczyk (17.), 0:3 Żmuda (40.), 1:3 Dudzic (85.)

Zgoda Malec: Jekiełek, Oczkoś, Nowak, S. Drebszok, Krawczyk, Katański, K. Drebszok, Chwierut, Wawak (46. Kuwik), Żmuda, Dudzic. Trener: Andrzej Tomala.

LKS Piotrowice: Jakub Chowaniec, Rogalski, Marsowicz, Stawiarski, Piotr Frączek, Paweł Frączek, Miłosz Frączek (80. Miętka), Jurecki, Klimczyk, Żmuda, Krawczyk. Trener: Jarosław Chowaniec.