LKS Piotrowice powiększa przewagę nad ostatnimi zespołami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2022 16:56

LKS Piotrowice wygrał u siebie z Pulsem Broszkowice 2:1.

W 17. minucie po zagraniu ręką jednego z zawodników gospodarzy sędzia zarządził rzut karny. Strzałem w prawy górny róg wykorzystał go Michał Barciak. W 60. minucie Piotr Frączek zagrał do Macieja Frączka, a ten przekierował podanie do Grabowskiego, który wygrał pojedynek jeden na jeden z  bramkarzem. W 80. minucie faulowany w polu karnym był Zygmunt. Bramkę z uderzeniem z wapna zdobył Zemła.

,,Ogólnie ten mecz nie był porywający. Uważam jednak, że byliśmy lepsi i mieliśmy więcej sytuacji. Mogliśmy wygrać wyżej” – powiedział Piotr Frączek, grający działacz LKS Piotrowice.

,,Moim zdaniem,  młodzi sędziowie nie kontrolowali nad wydarzeniami na boisku. Wprowadzili chaos i prowokowali swoimi decyzjami, W pierwszej połowie graliśmy dobrze. Potem mieliśmy kontuzje i trzon drużyny musiał zejść. |Opadliśmy z sił, a rywal wykorzystał swoje sytuacje” – powiedział Łukasz Kumor, zawodnik Pulsu Broszkowice.

Niedziela 15 maja LKS Piotrowice – Puls Broszkowice 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Barciak rzut karny (17.), 1:1 Grabowski (60.), 2:1 Zemła rzut karny (80.)

LKS Piotrowice: Figura, Caban, Zemła, Klimczyk, Marsowicz (50. Wróbel), Piotr Frączek, Maciej Frączek, Paweł Frączek, Merta (70. Zygmunt), Łabaj, Glanowski. Trener: Mirosław Zemła.

Puls Broszkowice: Janik, Krompiec, M. Wanat, Żak, Kowalski, Tobik, Michał Barciak (46. Wykręt), J. Wanat, Piwowarski, Kumor (80. Bagaziński), Kmecik (50. Gajewski). Trener: Grzegorz Kmiecik.