LKS Piotrowice kontynuuje dobrą passę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 listopada 2020 00:03

LKS Piotrowice źle zaczął rundę. Długo nie punktował. Od kilku meczów jest jednak inaczej. Dziś klub z gminy Przeciszów wygrał z Sygnałem Włosienica 3:1.

W 24. minucie Maciej Frączek podał do Koconia, a ten wykorzystał sytuację jeden na jeden z bramkarzem. W 32. minucie strzelec pierwszej bramki nie zmarnował bardzo dobrą okazję. Przy tym golu asystował Paweł Frączek.

W 36. minucie po rzucie rożnym do wybitej przez obrońców piłki doszedł Yedynak i mocnym strzałem pokonał bramkarza. W 73. minucie bramkarz obronił strzał po ziemi Szpiegli. W 77. minucie ten sam zawodnik wymanewrował obrońców, ale futbolówka po jego strzale odbiła się od słupka. W 85. minucie dwóch zawodników LKS Piotrowice wyszło na spotkanie z golkiperem. S. Rogalski wyłożył piłkę Koconiowi, a ten ustalił wynik spotkania.

,,W pierwszej połowie mogliśmy zdobyć jeszcze więcej goli. W drugiej przeciwnicy był lepsi. Nam udało się skontrować. Cieszą nas zdobyte punkty. Szkoda, że runda się kończy, bo w ostatnich meczach punktujemy” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

,,Przegraliśmy mino tego, że w drugiej połowie przeważaliśmy i mieliśmy swoje sytuacje. Trzeci gol był konsekwencją naszego odkrycia się” – powiedział Tomasz Stachura, członek zarządu Sygnału Włosienica.

Sobota 31 października LKS Piotrowice – Sygnał Włosienica 3:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Kocoń (24.), 2:0 Kocoń (32.), 2:1 Yedynak (36.), 3:1 Kocoń (73.)

LKS Piotrowice: Hałatek, M. Rogalski, Marsowicz, Włoch, Walkiewicz, Paweł Frączek, Maciej Frączek (70. Merta), Piotr Frączek (80. Anteckli), Klimczyk, Kocoń, Kościelnik (60. S. Rogalski). Trener: Jarosław Chowaniec.

Sygnał Włosienica: Sz. Stachura, Oczkowski, Pacyga, Pacyna, Walczak, Yedynak, K. Stachura, Mondry (88. Hajder), Augustyn (55. Sarna), Szpiegla, Sulkiewicz. Trener: Damian Pałamarczuk.