LKS Jawiszowice wypuścił dwa punkty z rąk

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 września 2021 12:29

LKS Jawiszowice wygrywał z Orłem Ryczów 3:2, ale ostatecznie zremisował 3:3.

W 13. minucie po dośrodkowaniu Hałata precyzyjnie z pierwszej piłki na dalszy róg uderzył Płonka. W 20. minucie Hałat zagrał po ziemi do Korczyka.

Wymanewrował dwóch przeciwników i skierował piłkę na dalszy róg. W 33. minucie było 2:1. Lampart przekazał futbolówkę Mizi, który pokonał bramkarza.

W 44. minucie gospodarze znów wygrywali dwoma bramkami. Płonka skutecznie spressował rywala. Odebrał mu piłkę i nie zmarnował sytuacji sam na sam z golkiperem.

W 58. minucie Porębski skierował pikę w kierunku bramki, a gola zdobył Porębski. W 77. minucie przyjezdni zremisowali. Na listę strzelców wpisał się Popiela.

Sobota 4 września LKS Jawiszowice – Orzeł Ryczów 3:3 (3:1)
Bramki: 1:0 D. Płonka (13.), 2:0 Korczyk (20.), 2:1 Mizia (33.), 3:1 D. Płonka (33.), 3:2 Porębski (58.), 3:3 Popiela (77.)

LKS Jawiszowice: Smok, Radomski, Sitko, Pierlak, Kocemba (89. M. Płon ka), Hałat (87. Gibas), Herman, Pitry, Frączek (55. Senkowski),  D. Płonka (62. Wawak), Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.

Orzeł Ryczów: Kawaler, Gierek (33. Zięba), Gołdowski, Kiełbus (90. Zębala), Para, Pyciak, Smagło (46. Porębski), Lampart, Popiela, Mizia (75. Wojcieszyński), Zając.