LKS Jawiszowice rozgromił rywala

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 kwietnia 2017 23:47

LKS Jawiszowice wygrał na wyjeździe z Victorią Zalas 5:0.
W 13. minucie Wójcik uderzył z narożnika szesnastki. Piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką i wróciła w pole. W 26. minucie Harpak z problemami, ale jednak, obronił strzał Korczyka. W 34. minucie bramkarz Victorii na raty poradził sobie z uderzeniem Wójcika.

W 52. minucie pierwszy raz w tym spotkaniu swoje umiejętności bramkarskie musiał pokazać Stachura. O tym, że popularny „Zenek” bronić potrafi przekonał się Malik. Cztery minuty później zawodnik klubu z gospodarzy nie znalazł sposobu na golkipera LKS Jawiszowice.

W 63. minucie Rozner wykorzystał nieporozumienie Harpaka z D. Dudkiem i skierował piłkę do pustej bramki. W 68. minucie było 0:2. W pole karne ze skrzydła zagrał Korczyk. Akcję skutecznym strzałem wykończył Wójcik. W 82. minucie Żupa otrzymał futbolówkę od Wójcika i precyzyjnym uderzeniem z 16 metrów podwyższył prowadzenie gości. Trzy minuty później bardzo dobra akcję indywidualną wykończoną strzelonym golem przeprowadził Szymonik. W 88. minucie Korczyk zaatakował skrzydłem. Piłka trafiła do Roznera, który ustalił wynik spotkania.

Sobota Victoria Zalas – LKS Jawiszowice 0:5 (0:0)
Bramki: 0:1 Rozner (63.), 0:2 Wójcik (68.), 0:3 Żupa (82.), 0:4 Szymonik (85.), 0:5 Rozner (88.)

Victoria Zalas: Harpak, D. Dudek, M. Dudek, Tataruch, Stryczek, Malik (75. Wyrwik), R. Cyganik, Klita (80. M. Cyganik), Siuda, Mucha, Kwoka (66. Podgórski).

LKS Jawiszowice: Stachura, Senkowski, Nalepa (żółta, 67. Żupa), Bidzińki (żółta), Kabara, Szymonik (87. P. Wesecki), Tworek (87. K. Wesecki), Herman, Wójcik, Bartula (60. Rozner, żółta), Korczyk. Trener: Jarosław Płonka.