LKS Gorzów przywiózł trzy punkty ze Stanisławia Dolnego

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 października 2019 15:28

LKS Gorzów wygrał z ostatnią w tabeli V Ligi Sosnowianką Stanisław Dolny 4:1. Te punkty na pewno pomogą temu klubowi w wale o wyższe miejsca w tabeli.

W 10. minucie indywidualną akcję przeprowadził Wesecki.  W jej końcowej fazie podał do Migdała a ten wymanewrował jednego z  rywali i uderzeniem z 16 metrów pokonał bramkarza. W 65. minucie  rzut wolny z 20 metrów wykonywał asystent przy poprzednim golu. Po uderzeniu zawodnika LKS Gorzów piłka po odbiciu się od słupka wpadła do siatki.

W 75. minucie  Migdał dobrze zachował się w zamieszaniu podbramkowym. Pokonał bramkarza płaskim strzałem. W 80. minucie Migdał oddał skuteczny strzał na dalszy róg z 14 metra. W 83. minucie Szydłowski minął trzech obrońców i bramkarza LKS Gorzów i skierował futbolówkę do pustej bramki.

W końcówce dwie czerwone kartki otrzymali piłkarze zespołu gospodarzy.

Niedziela 27 października Sosnowianka Stanisław Dolny – LKS Gorzów 1:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Migdał (10.), 0:2 Wesecki (65.), 0;3 Migdał (75.), 0:4 Migdał (80.), 1:4 Szydłowski (80.)

Sosnowianka Stanisław Dolny: Kołodziejczyk, Wojtaszek (76. Fuss), Konopka, Hachlowski, Mamcarczyk (90. czerwona za dwie żółte), Nowak (71. Kowalówka), Bosman (90. czerwona bezpośrednia), Michalec (51. K. Szydłowski), Kozik, Kościelniak, M. Szydłowski.

LKS Gorzów: Wylężek, Bloch, Górski, Opitek, Grodzki, Wesecki, Dylowicz, Gucik, Bodziony, Migdał, Majcherek (60. Niedzielski). Trener: Andrzej Sermak.