LKS Głębowice wygrał z LKS Palczowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 czerwca 2021 06:47

LKS Głębowice wygrał na swoim obiekcie z LKS Palczowice 3:1.

Wynik otworzyli przyjezdni. W 8. minucie gola zdobył B. Kowalczyk. W 38. minucie gospodarze wyrównali. Po dośrodkowaniu Jaszczyka piłka dotarła  na piąty metr. Tam nogę dostawił Domasik. W 44. minucie w środku pola Zając zagrał do Kozuba, a ten przekazał futbolówkę Jaszczykowi. Zawodnik LKS Głębowice znalazł sposób na bramkarza. W 90. minucie indywidualną akcję zakończoną zdobyczą bramkową przeprowadził Kozub.

„To był mecz walki, ale rywal nam raczej krzywdy nie zrobił. Nie pozwoliliśmy im na dużo a do tego byliśmy skuteczni” – powiedział Przemysław Tlałka, grający trener LKS Głębowice.

Niedziela 6 czerwca LKS Głębowice – LKS Palczowice 3:1 (2:1)
Bramki: 0:1 B. Kowalczyk (8.), 1:1 Domasik (38.), 2:1 Jaszczyk (44.), 3:1 Kozub (90.)

LKS Głębowice: Wandor, Domasik, Dzierżawa, Zając, M. Brońka, T. Wasztyl (Wojtyła), Skowron, Nowak, Szostak, Jaszczyk, Kozub. Trener: Przemysław Tlałka.

LKS Palczowice: Nidecki, P. Folga (52. Mruczek), Cienkosz, Miętka, Hercog, A. Folga, Molenda, K. Kowalczyk, Zięcik, B. Kowalczyk, Dzidek (63. Kołaczek). Trener: Patryk Cienkosz.