LKS Bobrek wygrał w Piotrowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 października 2020 10:50

LKS Bobrek wygrał na wyjeździe z LKS Piotrowice 2:0. Gole strzelili Hejnowski i Niziołek.

W 65. minucie Bieda przechwycił piłkę i zagrał prostopadle do Hejnowski. Zawodnik zespołu przyjezdnego uderzył mocno na dalszy róg. W 80. minucie ustawiony na lewej stronie Niziołek obrócił się i strzelił na bramkę. Futbolówka przeleciała między nogami bramkarza i wpadła do siatki.

,,U nas ciągle sprawdza się niestety ta zasada, że jak nie strzelasz, nie wygrywasz. Dziś mogę mieć jednak pretensje sam do siebie, ponieważ miałem cztery okazje strzeleckie, ale ich nie wykorzystałem” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

,,W pierwszej połowie byliśmy lepsi. Mogliśmy wygrywać nawet 5:0. Rywal zagroził nam najwyżej raz. W drugiej udało nam się strzelić gole. Muszę jednak przyznać, że gospodarze nie grali źle. Sądzę, że nie zasługują na ostatnie miejsce, które aktualnie zajmują” – powiedział Robert Saternus, grający trener LKS Bobrek.

Sobota 3 października LKS Piotrowice – LKS Bobrek 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Hejnowski (65.), 0:2 Niziołek (80.)

LKS Piotrowice: Hałatek, Kościelnik, Paweł Frączek, Włoch, Walkiewicz, Maciej Frączek, Nowak, Merta, Piotr Frączek (80. Antecki), Klimczyk (60. Kocoń), S. Rogalski (70. Miętka). Trener: Jarosław Chowaniec.

LKS Bobrek: Tworuszka, Byrski, Rundzia (77. Jamróz), Saternus, Adamczyk, Bieda, Hendzlik, Łukaszka (75. Podbrożny), Krawczyk (70. Niziołek), Nowotarski (80. Winiarski),  Hejnowski (88. Wlezień). Trener: Robert Saternus.