LKS Bobrek utrzymał się w A Klasie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 czerwca 2019 00:02

LKS Bobrek wygrał z Górnikiem Brzeszcze 2:1. Klub z gminy Chełmek zapewnił sobie utrzymanie w A Klasie.
Pierwsi cios zadali przyjezdni. W 26. minucie rozegrali składną akcję od obrony. Michalik zagrał do Piwowara i wykorzystał sytuacje jeden na jeden z bramkarzem. W 33. minucie jeden z zawodników LKS Bobrek podał prostopadle do Michała Barciaka. Jego strzał dobił Janik. W 77. minucie po uderzeniu Boczarskiego futbolówka przeleciała obok bramkarza i wturlała się do siatki.

,,Zagraliśmy dziś bardzo słabo. Cieszą jednak trzy punkty, których nam brakowało” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Bobrek.

,,Nie chce komentować przebiegu meczu, by nikomu nie było przykro” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnika Brzeszcze.

Sobota 8 czerwca LKS Bobrek – Górnik Brzeszcze 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Piwowar (26.), 1:1 Janik (33.), 2:1 Boczarski (77.)

LKS Bobrek: Cichoń, Kulig, Kania, Waligóra, Hejnowski, Pactwa (83. Ławczys), Hendzlik,  Łukaszka (70. Boczarski), Zawadzki (53. D. Nowotarski), Michał Barciak, Janik. Trener: Maciej Kania.

Górnik Brzeszcze: Błazenek, Żmudka, Drabczyk (80. Kojm), Salepa, Wrona, Gancarz, Michalik, Sojka, Piwowar, Baraniak, Smółka. Trener: Wojciech Włodarczyk.