KS Chełmek wysoko wygrał w Kleczy Dolnej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 sierpnia 2018 20:16

KS Chełmek wygrał 6:0 w Kleczy Dolnej z Iskrą.

W 12. minucie z prawego skrzydła dośrodkował Wykręt. Gola na raty zdobył Biesek. W 44. minucie Kustra wszedł z futbolówką wszedł z piłką w szesnastkę i znalazł sposób na bramkarza.

W 57. minucie faulowany w polu karnym był Horawa. Skutecznie z wapna uderzył Kustra. W 65. minucie Witoń wykorzystał wrzutkę Wykręta. Cztery minuty później bardzo dobrze w zamieszaniu podbramkowym zachował się Kaleta. Wpakował futbolowkę pod poprzeczkę. Szóstego gola dla gości zdobył Psioda. Pokonał bramkarza strzałem głową po rzucie rożnym Horawy.

Sobota 18 sierpnia Iskra Klecza Dolna – KS Chełmek 0:6

Bramki: 0:1 Biesek 12., 0:2 Kustra 44., 0:3 Kustra rzut karny 57., 0:4 Witoń 65., 0:5 Kaleta 69., 0:6 Psioda 86.

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Chylaszek, Lis, Kantek zm. 75. Bęben, Wykręt zm. 72. K.Bieniek, Kustra, Horawa, Kaleta zm. 59. Sidor, Biesek zm. 83. Górski, Witoń zm. 57. Psioda. Trener: Paweł Sidorowicz.