KS Chełmek pewnie wygrał z Sokołem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 października 2015 13:56

KS Chełmek bez większych problemów wygrał z Sokołem Przytkowice.

W pierwszej połowie na boisku dominowali gospodarze. Byli jednak nieskuteczni. Dobrych sytuacji strzeleckich nie wykorzystali Kantek, Kumanek i Kustra.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, lecz pierwsi gola zdobyli goście. W 49. minucie do piłki wrzuconej w pole karne przez kolegę z drużyny doszedł K. Flaka i otworzył wynik spotkania. Gospodarze wyrównali w 51. minucie. Kumanek zagrał w kierunku dalszego słupka bramki Sokoła. Do piłki dobiegł Kantek i skierował ją na przeciwległy róg.

W 56. minucie było 2:1. Mika otrzymał piłkę od Kantka i wygrał pojedynek z bramkarzem. Futbolówka odbiła się od nóg golkipera i wpadła do siatki. W 66. minucie Mika strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Kantka, piłkarz KS Chełmek uderzył precyzyjnie głową. W 70. minucie Żurawik oddał bardzo ładny strzał z 18 metrów i ustalił wynik spotkania.

Sobota 17 października KS Chełmek – Sokół Przytkowice 4:1 (0:0)
Bramki: 0:1 K. Flaka (49.), 1:1 Kantek (51.), 2:1 Mika (56.), 3:1 Mika (66.), 4:1 Żurawik (70.)

KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Sidor, Kulig, Kustra, Wójcik (żółta), Mika (87. Kępka), Bachowski, Domżał (żółta, 90. Gustowski), Kantek (żółta, 78. Flejtuch), Żurawik (83. Warzecha). Trener: Łukasz Jagoda.

Sokół Przytkowice: Żak, M. Waga, Godawa (20. Mlak), K. Flaka (70. Żak), Bogacz, A. Monica, Zając (żółta), Siemiński (75. Guguła), P. Monica (55. Smajek), Pilch, Ł. Waga.