Kobieca drużyna Iskry wysoko wygrała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 października 2016 21:24

Iskra Brzezinka wygrała z LKS Szaflary 6:1.
Do przerwy było 1:1. Na bramkę Moniki Kleczkowskiej odpowiedziała Barbara Obyrtacz. W drugiej połowie z goli cieszyły się już tylko podopieczne Krystiana Paszka i Artura Ząbka. Piłki do siatki kierowały Paulina Graca (dwa razy), Anna Majka, Paulina Dziadek i Magdalena Margiel.

– W pierwszej połowie nie mogliśmy trafić na dobry rytm. W drugiej zagraliśmy bardzo dobrze. Do momentu, gdy strzeliliśmy bramkę na 2:1 mecz był wyrównany. Kiedy jednak „złamaliśmy” rywalki, nasza przewaga zaczęła rosnąć – powiedział Krystian Paszek, trener Iskry Brzezinka.

Skład wyjściowy Iskry Brzezinka: Daniela Dziędziel, Monika Kleczkowska, Marlena Bęc, Patrycja Klęczar, Paulina Graca, Magdalena Margiel, Angelika Górkiewicz, Patrycja Bęc, Paulina Dziadek, Wiktoria Gzela, Anna Majka. Grały również: Magdalena Kasprzyk, Klaudia Barzycka, Kamila Dziwak, Anna Jarnot, Magdalena Jaskółka, Anna Zając i Anna Jaromin. Trenerzy: Krystian Paszek i Artur Ząbek.