KKPN Iskra nie zwalnia tempa

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 października 2018 21:46

KKPN Iskra Brzezinka wygrała 4:0 z LKS Olimpia Osieczany.

W 11. minucie Błasiak otrzymała futbolówkę na prawym skrzydle i przeprowadziła indywidualną akcję. Przesunęła się z piłką w kierunku bramki i znalazła sposób na bramkarkę. W 15. minucie ta sama zawodniczka wykorzystała dośrodkowanie koleżanki, która zagrywała z lewej strony. Błasiak uderzyła celnie lewa nogą z 12 metrów.

Kolejne gole padły w drugiej odsłonie. Futbolówkę otrzymała Chrapkiewicz. Napastniczka Iskry wygrała rywalizację jeden na jeden z  obrończynią i  oddała dobry strzał z narożnika szesnastki. Wynik ustaliła również Chrapkiewicz.

,,Cały mecz toczył się pod nasze dyktando. Pytaniem było tylko to ile zdobędziemy goli” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota 13 października KKPN Iskra Brzezinka – LKS Olimpia Osieczany 4:0

Bramki: 1:0 Blasiak 11., 2:0 Błasiak 15., 3:0 Chrapkiewicz 55., 4:0 Chrapkiewicz 57.

KKPN Iskra Brzezinka: Dziędziel, Kleczkowska, Markiewicz, Jarnot zm. Bogacka, Hamik, Gzela zm. Klęczar, Górkiewicz, Gacek zm. Szymańska, Błasiak zm. Panek, Zając zm. Polańska, Chrapkiewicz zm. Mazurkiewicz. Trener: Jakub Jucha.

LKS Olimpia Osieczany: Olszewska, Karpierz, Stańczyk, Paryła zm. 59. Gacek, Druzgała, Pindel, Kęsek, Sukta, Bednarz, Biniaś zm. 73. Kasperek, Piwowarczyk zm. 39. Przęczek.