Jednostronny mecz w Brzeszczach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 maja 2022 15:41

Górnik Brzeszcze wygrał u siebie ze Zgodą Byczyna 4:0.

W 13. minucie Senkowski wszedł w pole karne i i uderzył skutecznie na dalszy róg. W 26. minucie po dośrodkowaniu strzelca pierwszego gola piłkę w bramce umieścił Kojm. W 75. minucie strzelec z asystentem zamienili się miejscami. Kojm wrzucił, a z gola cieszył się Senkowski. W 86. minucie indywidualną akcję przeprowadził K. Jędrusik. Ostatecznie zagrał do Senkowskiego, który strzałem do pustej bramki zdobył swojego trzeciego gola w tym spotkaniu.

,,Cały czas kontrolowaliśmy spotkanie. Byliśmy trochę nieskuteczni. Potem poprawiliśmy grę. Dużo dali nam zmiennicy. Ogólnie był to jednostronny mecz” – powiedział Jakub Pydyn, kierownik drużyny Górnika Brzeszcze.

Sobota 14 maja Górnik Brzeszcze – Zgoda Byczyna 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Senkowski (13.), 2:0 Kojm (26.), 3:0 Senkowski (75.), 4:0 Senkowski (86.)

Skład Górnika Brzeszcze: Wielgus, Baraniak, Salepa, K. Jędrusik, Raczek (66. Kozieł), Sojka, Czerwik, Kawczak (56. Krężel), Piwowar (90. Żmuda), Senkowski, Matys (55. Kojm) Trener: Wojciech Włodarczyk.