Górnik wygrał we Włosienicy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 września 2019 14:21

Górnik Brzeszcze wygrał na wyjeździe z Sygnałem Włosienica 2:0. Bramki strzelili Baraniak i Piwowar.

W 12. minucie Wójcik zagrał prostopadle do Baraniaka, a ten uderzył z 16 metrów w samo okienko. W 27. minucie Kawczak wygrał pojedynek jeden na jeden z przeciwnikiem i wyłożył futbolówkę Piwowarowi, który strzelił drugą bramkę.

,,Przespaliśmy pierwszą połowę. Wszystkie założenia meczowe zostały w szatni. Dopiero druga połowa spotkania była dobra w naszym wykonaniu. Niestety to nie wystarczyło na dobrze grający zespół Brzeszcz” – powiedział Damian Pałamarczuk, trener Sygnału Włosienica.

,,Ogólnie kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. W drugiej mieliśmy słabszy, około 20 minutowy okres słabszej gry, ale później nadal graliśmy swoje” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnika Brzeszcze.

Niedziela 1 września Sygnał Włosienica – Górnik Brzeszcze 0:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Baraniak (12.), 0:2 Piwowar (27.)

Sygnał Włosienica: Sz. Stachura, Ludwinek, Walczak ( 84.Wojnowski ), Pacyga, Pacyna, K. Stachura ( 32.Pokrzyk ), Grubka ( 88. P. Stachura), Mondry (67.Momot), Zdeb, Ligus (57.Korwin). Trener: Damian Pałamarczuk.

Górnik Brzeszcze: Niesyto, Lis, Wrona, Salepa, Kozieł, Baraniak (65. Smółka), Piwowar (90. Welber), Sojka, Czerwik (60. Walus), Wójcik (70. Drabczyk), Kawczak (85. Stachańczyk). Trener: Wojciech Włodarczyk.