Gol Zaremby dał Brzezinie trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 października 2020 22:28

Brzezina wygrała w Kalwarii Zebrzydowskiej z Kalwarianką 1:0. Gola zdobył Zaremba.

W 40. minucie ustawiony na środku pola Dąba bardzo dokładnym podaniem uruchomił Zarembę. Zawodnik klubu z Osieka wymanewrował bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki.

,,Mecz toczył się raczej pod nasze dyktando. Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń. Rywal miał tylko jedną groźną sytuacje. W drugiej połowie gola mógł zdobyć Brańka. Po zagraniu M. Szczepaniaka nie wykończył akcji sam na sam z bramkarzem” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 10 października Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Brzezina Osiek 0:1 (0:1)
Bramka: Zaremba (40.)

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska: Wypiór, Hobrzyk, Frączek,  Buraczek, Boczarski, Kryjak, Żak (69. Gałuszka), Tymoszuk, Paździorko (83. Socała), Meladze, Oleksy.

Brzezina Osiek: Majda, M. Szczepaniak, R. Gros (75. Bury), Zaremba (80. Filip), Dąba, M. Gros, Ryszawy (85. Płonka), Majcherek, Nalepa, Dubiel (65. Dziubek), Antecki (55. Brańka). Trener: Łukasz Szczepaniak.