Do dwucyfrówki zabrakło niewiele

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 maja 2019 03:48

KS Chełmek wygrał z Sosnowianką Stanisław Dolny 9:0.

W 9. minucie Kaleta dobił strzał Psiody i otworzył wynik spotkania. W 23. minucie w podobnej sytuacji gola zdobył asystent przy pierwszym golu. Tym razem poprawił próbę Hankusa. Ten w 32. minucie otrzymał futbolówkę od Nędzy i  w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddał skuteczny strzał nalewy róg.

Czwartego gola dla gospodarzy zdobył Wykręt. Podał mu Kantek. W 56. minucie najlepiej w polu karnym zachował się Hankus. W 68. minucie dobrze z lewej strony sprzed pola karnego uderzył Kumanek. W 79. minucie M. Bieniek obsłużył dobrym podaniem ustawionego na lewym skrzydle Kustrę, który mocno strzelił. Piłka wpadła do bramki tuż pod poprzeczkę. W 83. minucie z lewej flanki  zagrał Pędrys. Na listę strzelców wpisał się Kustra. Wynik ustalił Psioda. Zaprezentował efektownego szczupaka.

Sobota KS Chełmek – Sosnowianka Stanisław Dolny 9:0
Bramki: 1:0Kaleta (9.), 2:0 Psioda (23.), 3:0 Hankus (32.), 4:0 Wykręt, 5:0 Hankus (56.), 6:0 Kumanek (68.), 7:0 Kustra (79.), 8:0 Kustra (83.), 9:0 Psioda

Skład KS Chełmek: Żołneczko (70. Dębski), Żyła (46. Kumanek), Chylaszek, Kantek, Pędrys, Kustra, Nędza, Wykręt (75. Podbrożny), Hankus (65. M. Bieniek), Psioda, Kaleta (46. Sidor). Trener: Paweł Sidorowicz.