Derby gminy Chełmek dla LKS Bobrek

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 kwietnia 2017 11:08

LKS Bobrek wygrał  z LKS Gorzów 4:1.
W 8. minucie lewą stroną zaatakował Chylaszek. Zawodnik wykończył swoją akcję celnym strzałem na bliższy słupek. W 32.minucie Jarosz otrzymał prostopadłe podanie ze środka boiska. W 55. minucie ten sam zawodnik wykorzystał zagranie od Dziedzica i strzelił gola na 0:3.

Bramkę na 1:3 zdobył Opitek. W ostatniej minucie faulowany w polu karnym był Michał Barcik. Celnie z jedenastu metrów strzelił Tomasik.

LKS Bobrek – LKS Gorzów 4:1
Bramki: 1:0  Chylaszek (8.),  2:0 Jarosz (32.), 3:0 Tomasik (55.), 3:1 T. Opitek (58.),  4:1 Tomasik (90.)

LKS Bobrek: Korzec –  Tomczyk, Nowotarski, Handzlik, Samuś, Dziędziel, Michał Barciak, Marcin Barciak, K.Chylaszek (80. Kowalczyk), D. Chylaszek (46. J. Dziędziel), Jarosz.  Trener: Dariusz Kapciński .

LKS Gorzów: Wojtków, Banaś, Chlebowski, Dulowski, Gustowski, Krzykała, Majcherek, Opitek, Sermak, Włoch (87. Niemczyk). Trener: Andrzej Sermak.