Czerwona kartka nie zatrzymała Brzeziny

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 października 2021 16:06

Brzezina Osiek wygrała na swoim obiekcie z Sokołem Przytkowice 3:1. Nie przeszkodziła jej w tym czerwona kartka.

W 6. minucie Zemła zagrał prostopadle do Mrowca, który oddał skuteczny strzał na dalszy róg. W 20. minucie po rzucie rożnym przeciwnicy wybili piłkę przed pole karne. Dobre uderzenie z 20 metra zaprezentował Dubiel. W 35. minucie Pyrlik dobrym podaniem uruchomił Dubiela. Ten kiwnął bramkarza i dopełnił formalności. W 70. minucie sędzia zarządził rzut karny za faul jednego z zawodników. Wykorzystał go Godawa.

„W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze i w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Trochę zmienił gol dla nich i czerwona kartka dla nas. Ostatecznie jednak wygraliśmy” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 2 października Brzezina Osiek – Sokół Przytkowice 3:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Mrowiec (6.), 2:0 Dubiel (20.), 3:0 Dubiel (35.), 3:1 Godawa rzut karny (70.)

Skład Brzeziny  Osiek: Majda, Łoziński, Narwojsz, Kozioł, Bury, Ryszawy, Zemła, Mrowiec (60. Merta), Filip (75. Kawczak), Dubiel (85. Mydlarz), Pyrlik. Od 70. Brzezina grała w 10. Trener: Łukasz Szczepaniak.