Był pierwszy punkt. Jest i pierwsze zwyciestwo KKPN Iskra w II Lidze

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 września 2019 21:49

KKPN Iskra wygrała w Boguchwale z  Izolatorem 4:0. To pierwszy komplet punktów tego klubu w II Lidze.

W 5. minucie wynik spotkania otworzyła Gzela. Oddała precyzyjny strzał z rzutu wolnego z 25 metrów z prawej strony. Piłka wpadła do bramki przy dalszym słupku. W 10. minucie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piłka znalazła się przed polem karnym. Zając uderzyła z pierwszej piłki. Futbolówka po jej dośrodkowaniu trafiła do Chrapkiewicz, a ta skutecznie wykończyła akcja.

W 20. minucie drużyna przyjezdna zdobyła trzeciego gola. Na 16 metrze piłkę przejęła Majka. Zawodniczka klubu z Brzezinki zagrała do Chrapkiewicz. Po jej strzale futbolówka odbiła się od jednej z rywalek i wpadła do bramki. W 30. minucie Chrapkiewicz przegłówkowała do Zając. Ta ostatnia nie zmarnowała sytuacji jeden na jeden.

,,W pierwszej połowie gra toczyła się całkowicie pod nasze dyktando. Mieliśmy jeszcze sześć dogodnych okazji strzeleckich. W drugiej się trochę wycofaliśmy, by grać spokojniej i zaatakować z kontry. Rywalki starały się nam zagrozić, ale zbytnio się im to nie udawało” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Niedziela 15 września Izolator Boguchwała – KKPN Iskra Brzezinka 0:4
Bramki: 0:1 Gzela (5.), 0:2 Chrapkiewicz (10.), 0:3 Chrapkiewicz (20.), 0:4 Zając (30.)

Izolator Boguchwała: Mścisz (46. Koman), Witalec, Brzuszek, Kondracka, Cekielska, Krzysztoń, Czarnik, Kabata, Zuba, Karwat, Ślęzak.

KKPN Iskra Brzezinka: Dziędziel, Dziwak, Bogacka, Markiewicz, Błasiak (65. Kręcioch), Zając, Gzela, Gacek (80. Szymańska), Godawska, Majka (75. Hamik), Chrapkiewicz. Trener: Jakub Jucha.