Brzezina wywiozła trzy punkty z Babic

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 maja 2019 16:15

Brzezina Osiek wygrała na wyjeździe z Arką Babice 2:0. Bramki strzelili Antecki i Szewczyk.
W 22. minucie jeden z zawodników Brzeziny zagrał ze środka pola na prawe skrzydło do Bernasia. Ten wrzucił futbolówkę do Anteckiego, który ją przyjął na szesnastym metrze i oddał skuteczny, plasowany strzał. W 75. minucie Szewczyk przeprowadził akcję indywidualną. Minął trzech rywali i przelobował bramkarza.

,,W pierwszej połowie mieliśmy jeden z najlepszych okresów naszej gry w tej rundzie. W drugiej spotkanie było bardzo rwane. Rywal zaatakował nas agresywniej, a my nastawiliśmy się na kontry”- powiedział Piotr Balonek, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 25 maja Arka Babice – Brzezina Osiek 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Antecki (22.), 0:2 Szewczyk (75.)

Arka Babice: Proksa, Bieda, Głogowski, Kobyłecki (87. Paprot), Kasperczyk, Zając, Grabowski (66. Bartyzel), Furtak,  Szczurek, Jaromin (66.  Ciupek), Śliwiński.

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Nalepa, R. Gros, Czerny, Szewczyk, Wójcik (75. Zygmunt), Jaromin (80. M. Gros), Antecki, Tomala (86. Filip). Trener: Piotr Balonek.