Bardzo udany wyjazd KKPN Iskra do Bukowiny Tatrzańskiej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 maja 2019 21:13

KKPN Iskra pewnie i wysoko wygrał na wyjeździe z Rysami Bukowina Tatrzańska. Przyjezdne zdobyły siedem goli, a nie stracili żadnego. Klub z Brzezinki jest liderem III Ligi.

Zawodniczki klubu z Brzezinki rozpoczęli strzelanie w 19. minucie. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Chrapkiewicz dobrze w szesnastce zachowała Klęczar. W 22. minucie jedna z piłkarek zagrała prostopadle pomiędzy zawodniczki defensywne Rysów. Chrapkiewicz nie miała problemów wygraniem pojedynku jeden na jeden z bramkarką.

W 25. minucie Majka doszła do wybitej przez rywali na 30 metr piłki i oddała precyzyjny strzał na prawy dolny róg bramki. W 32. minucie przyjezdne przejęły piłkę na środku. Powędrowała ona do Majki, która przeprowadziła indywidualną akcję. Zakończyła ją dynamicznym wejściem w pole karne i precyzyjnym uderzeniem. W 35. minucie Iskra ustaliła wynik pierwszej połowy na 0:5. Dośrodkowywała Klęczar, z gola cieszyła się Majka.

W drugiej połowie podopieczne Jakuba Juchy strzeliły jeszcze dwa gole. W 60. minucie piłkę do siatki skierowała Klęczar. W 65. minucie Klęczar dośrodkowała z lewej strony po ziemi. Formalności dopełniła Chrapkiewicz.

,,Dominowaliśmy od początku do końca meczu. Mieliśmy dużo sytuacji jeden na jeden i strzałów z dystansu. Rywalki poważnie zagrozili nam tylko raz” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota 11 maja Rysy Bukowina Tatrzańska – KKPN Iskra Brzezinka 0:7 (0:5)
Bramki: 0:1 Klęczar (19.), 0:2 Chrapkiewicz(22.), 0:3 Majka (25.), 0:4 Majka (32.), 0:5 Majka (35.), 0:6 Klęczar (60), 0:7 Chrapkiewicz (65.)

Rysy Bukowina Tatrzańska: Szerszeń,  Cieżobka, S. Kamińska A. Kukuczka, Śmietana, Czubernat, Ślęczek, Brzuchacz,E. Kukuczka, Truty, K. Kamińska.

KKPN Iskra Brzezinka: Pawlak(60. Pałgan), Dziwak (60. Bogacka), Kleczkowska, Szklarczyk (68. Błasiak), Hamik (60. Jarnot), Klęczar, Gzela, Gacek, Polańska, Majka (68. Panek), Chrapkiewicz. Trener: Jakub Jucha.