Bardzo dobry początek sezonu Przeciszovii

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 sierpnia 2018 00:06

Przeciszovia Przeciszów wygrała ze Zgodą Malec 4:1.

Mecz zaczął sie dobrze dla gości. W 2. minucie piłka była zagrana ze środkowych rejonów boiska. S. Drebszok przyjął ją i przerzucił do Lekkiego. Po jego strzale interweniował bramkarz, ale ostatecznie gola zdobył Łukasik.

Cztery minuty później golkiper Zgody wybronił strzał z rzutu wolnego Sergiela, ale wobec dobitki Szafrańca był bezradny. Kolejna bramkę dla Przeciszovii strzelił Sergiel. Ekipa gospodarzy wyszła na  dwubramkowe prowdzenie w 75. minucie. Samek przelobował Gibasa. Ten sam zawodnik precyzyjnie wykonał rzut karny w 79. minucie po faulu piłkarza Zgody na Matli.

,,To był wyrównany mecz. Zgoda to dobry przeciwnik. Jeszcze napsuje innym krwi. W końcówce radziła sobie słabiej, ale to normalne przy takim wynikiem” – powiedział Krzysztof Barcik, trener  Przeciszovii  Przeciszów.

,,Wydaje mi się, że rywal wygrał za wysoko. Trzy bramki  padły po naszych sporych błędach w obronie. Przeciszovia miała więcej sytuacji i wykorzystała je” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 18 sierpnia Przeciszovia Przeciszów – Zgoda Malec 4:1

Bramki: 0:1 Łukasik 2., 1:1 Szafraniec 7., 2:1 Sergiel, 3:1 Samek 75., 4:1 Samek 79.

Przeciszovia Przeciszów: Kołodziejczyk, Domżał zm. 85. Jurecki , Szafraniec, Pawela, Niedziela, Samek, Żabiński, Nowotarski, Węgrzyn zm. 71. Michałek, Sergiel zm. 66. Kyrcz, Matla zm. 75. Mycyk. Trener:  Krzysztof Barcik.

Zgoda Malec: Gibas, Nowak zm. Stawowczyk, Sporysz, S. Drebszok, Krawczyk, Sokół zm. Żmuda, Ogórek, K. Drebszok, Dubiel zm. Jekiełek, Łukasik. Trener: Andrzej Tomala.