KOSZYKÓWKA. Druga wygrana młodzików młodszych Kadeta w sezonie

Paweł Obstarczyk  |   Koszykówka  |   5 marca 2015 08:31
W pierwszym meczu drugiej fazy rozgrywek ligi śląskiej koszykówki młodzicy młodsi Kadeta wygrali z MOSM Bytom 58:54. Była to druga wygrana koszykarzy klubu z Oświęcimia w sezonie.

Kadet rywalizuje w grupie słabszej o miejsca od dziewiątego do szesnastego. Drużyny z Bytomia i Oświęcimia prezentują podobne umiejętności, więc mecz był wyrównany. Chłopcy z obu zespołów grali ambitnie i starali się pokazać z jak najlepszej strony.

Po dwóch kwartach 37:31 wygrywał Kadet. W trzeciej części młodzi oświęcimianie nieźle grali w obronie. Zawodziła skuteczność rzutów osobistych. Kadet na czwartą kwartę wchodził z sześciopunktowym prowadzeniu. Cztery minut przed zakończeniem spotkania ekipa z Małopolski Zachodniej przegrywała jednak. Spowodowało to między innymi zmęczenie. W końcówce oświęcimski zespół wrócił na odpowiedni poziom. Koszykarze Kadeta dobrze radzili sobie w obronie i na tablicach.

Kadet Oświęcim – MOSM II Bytom 58:54