Porażka Re-Plastu Unii – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   6 stycznia 2022 20:31

Oświęcimska drużyna Re-Plast Unia przegrała na swoim terenie z JKG GKS Jastrzębie 2:5.

W 7. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Gdy grali w przewadze Bryk uderzył na bramkę. Tuż przed nia guma odbiła się od Ráca i wpadła siatki. W 11. minucie Dziubiński przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. W 24. minucie krążek przed bramkę wrzucił Orlov. Gola zdobyl Themár.

W 27. minucie Kasperlik zjechał spod bandy na prawy bulik i oddał skuteczny strzał na bliższy róg. W 33. minucie Pavlovs wjechał w tercje obronną i uderzeniem z prawego bulika skierował gumę w przeciwległą część bramki.  W 45. minucie Paś wykorzystał podanie Ráca i to, ze M. Noworyta nie dał rady wybić krążka. W 59 minucie po zagraniu Da Costy i rykoszecie krążek dotarł do Oriechina, który trafił na 2:4.

W ostatnich sekundach gumę do pustej bramki skierował Razgals.