Comarch Cracovia Kraków – KS Unia Oświęcim. Relacja Live

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   1 marca 2017 18:30

Prezentujemy relację pisemną live z meczu w Krakowie.Comarch Cracovia – Unia 6:4 (2:1) (2:2) (2:1)
Bramki: 0:1 Piotrowicz – Danecek – Kowalówka (5/4) (6.43)
1:1  Słaboń – Drzewiecki – Kruczek (7.12)

I tercja
2. minuta Pierwszy strzał na bramkę. Wajda prosto w  bramkarza.
4. minuta Sinagl z nadgarstka. Krążek przelatuje blisko słupka.
Spora przewaga gospodarzy.
6. minuta kara 2 minut dla M. Kasperlika.
7. minuta Kapica sam na sam z Fikrtem. Świetnie broni bramkarz.
8. minuta Haas zabiera gumę pod bramka. Cracovie ratuje golkiper.
Koniec kary M. Kasperlika
Kara dla zawodnika gospodarzy
GOOOL o:1 7. minuta Unia nszybko wykorzystuje przewagę. Danecek zagrywa wzdłuż bramki. Pozostawiony sam Piotrowicz pakuje gumę do siatki.
GOOOL ! 1:1 8 minuta szybka odpowiedź Cracovii. Drzewiecki podaje z prawego bulika. Sprytnie zachowuje sie Słaboń i zaskakuje Fikrta.
Comarch Cracovia atakuje, ale Unia czasami groźnie kontruje.
14. minuta ładna, dwójkowa akcja Kowalówki z  Daneckiem. Strzał tego drugiego broni Radziszewski.
GOOOl 2:1 18. minuta Kapica zagrywa do tyłu do a Rompkowski strzela gola
20 minuta kara techniczna dla Comarchu Cracovii.
20. minuta kara 2 minut dla Dziubińskiego. Unia przez 1.48 w podwójnej przewadze.
Koniec I tercji

II tercja
Grają. Unia nadal w podwójnej przewadze.
GOOOOl ! 2:2 21. minuta Radziszewski broni strzał Danecka. Ustawiony przy prawym słupku Kowalówka bez problemu kieruje gumę do siatki.
Comarch Cracovia gra w pełnym zestawieniu.
GOOOOl! 2:3 25. minuta Unia wygrywa w Krakowie! Saur zagrał do Wojtarowicz. Ten uderza po ziemi. Radziszewski przepuszcza między parkanami gumę.
gooool!  3:3Unia w  oslabieniu. na karze Gabryś. Uderza zawodnik z Cracovii. Guma odbija się od bandy i wraca przed bramkę. tam ofiarnie Kapica i mamy gola
goool! 4:3 30 minuta gola zdobył Drzewiecki
33 minuta 2 minuty kary dla Kalusa
33. minuta kara dla Danecka i Sinagla Unia gra w przewadze 4 na 3
34. minuta koszmarne błędy zawodników Unii. Sykora sam na sam z Firkrtem, ale nie ma gola
koniec kar
38. minuta bardzo dobra kontra Unii. Kysela podjeżdża pod bramkę i zagrywa do O. Kasperlika. Ten jednak nie doprowadza do remisu.
38. minuta 2 minuty kara dla Kalusa
koniec kary Kalusa
koniec II tercji

III tercja
Grają
Gooool  5:3 43. minuta ustawiony przy lewym słupku Sykora uderza z naggarstka. Guma trafia pod spojenie.
43. minuta 2 minuty kary dla Gębczyka
45. minuta koniec kary Gębczyka
goool ! 45. minuta 6:3 Kapica miał na plecach obrońcę, ale wycofał gumę do Dziubińskiego, który uderzył bardzo mocno i celnie.
50. minuta Zib uderza z dalsza. Niewiele brakowało do tego, by krążek znalazł sie s siatce.
Unia nie rezygnuje. Trzy strzały broni Radziszewski.
Goooool! 6:4 52. minuta Tabacek zagrywa z lewego skrzydła do Wojtarowicza, a ten strzele. Krążek przelatuje miedzy parkanami bramkarza i wpada do siatki
55. minuty 2 minuty kary dla Dziubińskiego Unia gra w przewadze
57. minuta koniec kary. Unia gra nerwowo
2 minuty kary dla  Kyseli a do końca meczu 1.57
60. minuta Fikrt broni dwa strzały z bliska rywali
koniec meczu, Comarch Cracovia w półfinale.