Sukcesy Magdaleny Zielińskiej

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   14 lipca 2016 22:44

Magdalena Zielińska zdobyła 15 miejsce w wyścigu juniorskich mistrzostw świata, które odbyły się w czeskim Novym Miescie na Morawe. W zawodach Pucharu Polski zawodniczka zajęła pierwsze miejsce.

Trzy rundy i okrążenie rozjazdowe juniorka z Kęt pokonała o 6.41 wolniej niż złota medalistka, którą była Ida Jansson ze Szwecji.

W kolejnych zawodach z cyklu Pucharu Polski MTB XCO Zielińska zdobyła piersze miejsce. Teraz reprezentantka Sokoła Kęty będzie przygotowywała się do mistrzostw Polski.

W klasyfikacji drużynowej Sokół był siódmy, a Sokół Kęty – Grupa Spytkowice zajął pozycje 46. Startowało 51 drużyn.