Sukces Grzegorza Kościelnika w drugiej rundzie Pucharu Polski

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   27 maja 2017 01:59

Grzegorz Kościelnik z Bastionu Kęty wygrał rywalizację w drugiej rundzie Pucharu Polski.

Kościelnik wygrał konkurencję pistoletu pneumatycznego. Zdobył 381 a na pokonanym polu pozostawił 42 zawodników. W tej samej grupie startowali inni reprezentanci klubu z Kęt. Michał Gajdziszewski był 16, a Małgorzata Chylaszek zajęła 30 miejsce. Pierwszy z wymienionych sportowców jest jeszcze juniorem, natomiast Chylaszek jest debiutantką na tym szczeblu.

Tuż za podium w konkurencji karabinka pneumatycznego uplasowała się Alicja Krawiec. Oświęcimianka zdobyła 373 punkty.

Trzecia runda pucharu Polski odbędzie się na początku czerwca w Zielonej Górze. Tam również wystartują zawodnicy Bastionu. Imprezą docelową są mistrzostwa Polski we Wrocławiu.