Kolejne doświadczenia zawodników UKŁF Unia Oświęcim

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   16 stycznia 2017 14:12

Jakub Lofek i Tatiana Kasprzyk z UKŁF Unia Oświęcim zabrali udział w międzynarodowych zawodach Mentor Cup.
Zawody odbyły się w Toruniu. Organizatorem był MKS Axel. Uczestniczyło w nich około 300 zawodników z 26 państw.

Jakub Lofek z oświęcimskiej Unii startował w kategorii advanced novice boys. W gronie sześciu zawodników zajął trzecie miejsce. Wygrał Piotr Wiśniewski z Polski, a drugi był Francois Pitot z Francji. Po pierwszej części Lofek był czwarty, ale po drugiej awansował na lokatę trzecią.

W kategorii advanced novice girls umiejętności pokazały 33 zawodniczki. 24 był reprezentantka klubu z Oświęcimia – Tatiana Kasprzyk. Na podium stanęły Selma Ihr ze Szwecji, Oceane Piegad z Francji i Julia Brovall ze Szwecji.