KICKBOXING. Zawodnicy oświęcimskiego klubu wrócili z Gdańska z trzema medalami

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   18 listopada 2011 14:56

Czterech zawodników sekcji kickboxingu w Oświęcimskim Klubie Karate wzięło udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski K-1 rules seniorów i juniorów. Podopieczni Mariusza Pawlusa przywieźli z nad morza dwa złote medale i jeden brązowy.

Bezkonkurencyjna w Gdańsku była Patrycja Mostowik. Wygrała ona wszystkie swoje walki w kategorii seniorów do 60 kg. Złoty medal zdobyła także młodsza i lżejsza Paulina Sobańska. Zawodniczka startowała w kategorii juniorów do 48 kg. Na najniższym stopniu podium w wadze do 75 kg juniorów stanął Tomasz Cwynar.

Paweł Anlauf nie jednogłośną decyzją sędziów przegrał już w 1/8 finału i musiał pożegnać się z zawodami. Oświęcimski klub zajął na mistrzostwach czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej.