Rodzinne sprzątanie lasu i ognisko z kiełbaską

Jola Wodniak  |   Fakty,Meteo  |   31 marca 2025 05:06
Udostępnij

12 kwietnia mieszkańcy Bulowic po raz kolejny zadbają o swój las. Sprzątanie zakończy się ogniskiem i poczęstunkiem.

Mniej śmieci, więcej natury

W sobotę 12 kwietnia o godz. 9 mieszkańcy Bulowic i okolic spotkają się przy leśnej kapliczce na ul. Lipowej, by wspólnie posprzątać Las Bulowicki. Akcja organizowana z okazji Dnia Ziemi przebiega pod hasłem „Mniejszy ślad – lepszy Świat”.

Inicjatywa ma charakter otwarty, można przyjść z całą rodziną, przyjaciółmi czy sąsiadami.

Wspólny cel i ognisko

Celem akcji jest nie tylko uprzątnięcie odpadów, ale również integracja lokalnej społeczności i budowanie świadomości ekologicznej.

Po zakończeniu sprzątania na uczestników czeka ognisko z kiełbaską, które odbędzie się w pobliżu kapliczki. To okazja, by podziękować sobie nawzajem za zaangażowanie i wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Kontakt i szczegóły

Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia można kierować do organizatorów pod numerami telefonów: 608 492 843 lub 605 311 334.

Wystarczy dobre nastawienie i chęć działania – las odwdzięczy się ciszą, czystym powietrzem i pięknem natury.

Organizatorzy: sołectwo Bulowice, Nadleśnictwo Andrychów, gmina Kęty oraz społecznicy z grupy Chrońmy Lasy w Gminie Kęty zapewniają worki, rękawice i dobrą atmosferę.

 

Zobacz również:

 

 

Najnowsze realizacje wideo

.
Kalendarium
Maj 2025
Pn.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.Niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .
close