Strumień szybko zapewnił sobie trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 sierpnia 2022 21:33

Strumień Polanka Wielka wygrał 6:0 u siebie z rezerwami Brzeziny Osiek. Zawodnicy zespołu gospodarzy trzy punkty zapewnili sobie w pierwszej połowie.

W 8. minucie Borowczyk podał piłkę Szpiegli. Były piłkarz Sygnału i Iskry uderzył precyzyjnie z szesnastki. W 31. minucie po wrzutce kolegi  z drużyny w zamieszaniu podbramkowym bardzo dobrze odnalazł się Szpiegla. W 38. minucie Łukaszczyk zszedł z futbolówką z prawej strony do środka i podwyższył prowadzenie swojej drużyny. W 42. minucie Merta wykorzystał dośrodkowanie inne zawodnika Strumienia.

W 77. minucie Brzeziński zagrał na ósmy metr do Kozuba, a ten trafił na 0:5. W 84. minucie wynik ustalił Brzeziński.

„Szybko ustawiliśmy wynik. Ogólnie zagraliśmy dobry mecz i byliśmy skuteczni” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

„Wygrała drużyna zdecydowanie lepsza. Zdominowała nas i była skuteczna. Atutem rywali było doświadczenie. Bezlitośnie wykorzystali nasze błędy” powiedział Leszek Młocek, trener Brzeziny II Osiek.

Sobota 27 sierpnia Strumień Polanka Wielka – Brzezina II Osiek 6:0 (4:0)
Bramki: 1:0 Szpiegla (8.), 2:0 Szpiegla (31.), 3:0 Łukaszczyk (38.), 4:0 Merta (42.), 5:0 Kozub (77.), 6:0 Brzeziński (84.)

Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Trawkowski, Herma (46. Brzeziński), Zimnal (46. Antecki) Jaszczyk, Hamerski, Bobla, Merta (70. Kozub), Łukaszczyk, Szpiegla (46. Sulkiewicz) , Borowczyk (46. Klimczyk). Trener: Łukasz Jasek.

Brzeziny II Osiek: Bies, Przesór, Domasik, Bury(46. Walus), J. Płonka (73. Sala), Płonka (46. Mydlarz), Majda (55. Spisak), Szczepaniak (65. Kawczak), Baranowski (46. Dzierżawa), Pietraszewski. Trener: Leszek Młocek.