LKS Jawiszowice przegrał w Radziszowie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 sierpnia 2022 19:04

LKS Jawiszowice przegrał na wyjeździe z Radziszowianką Radziszów 0:2.

W 55. minucie po błędzie zawodnika LKS Jawiszowice piłkę przejął rywal i przeprowadził akcję od środka boiska kończąc ją zagraniem wzdłuż bramki. Akcję wykończył Danaj. W 85. minucie Kocemba zagrał do bramkarza swojej drużyny. Piłka stanęła w wodzie. Doszedł do niej Ślaski i trafił na 2:0.

„Czujemy niedosyt. W pierwszej połowie mieliśmy trzy dobre sytuacje a w drugiej dwie. Moim zdaniem mieliśmy 70% posiadania futbolówki. Rywal miał zdecydowanie mniej okazji” – powiedział Jarosław Płonka, trener LKS Jawiszowice.

Sobota 13 sierpnia Radziszowianka Radziszów – LKS Jawiszowice 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Danaj (55.), 2:0 Ślaski (85.)

Radziszowianka Radziszów: Kipek, Czekaj, Kowalczyk, Dziób (90. Zając), Kowalówka (60. Ślaski), Matyja, Sosin, Stróżyk (60. Zięcik), Wasyl, Wcisło (75. Pietrzyk), Danaj (75. Bierówka).

LKS Jawiszowice: Hamelko, Radomski, Kocemba, Pierlak, Sitko, Czaicki, D. Płonka (70. Barański), Frączek (65. Hankus), Hałat, Gąsiorek (46. Dziedzic), Korczyk. Trener: Jarosław Płonka.