Marszałek województwa na samorządowym dyżurze

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   27 maja 2022 12:53
Udostępnij

Witold Kozłowski, marszałek województwa małopolskiego, kolejny raz przyjechał na dyżur samorządowy do agendy urzędu marszałkowskiego w Oświęcimiu.

Sternik samorządu wojewódzkiego w grodzie nad Sołą spotkał się z Marią Ciulik i Kazimierzem Stępakiem, przedstawicielami Fundacji Mrruczando w Lanckoronie. Rozmawiał także z księdzem Fryderykiem Tarabułą, dziekanem dekanatu oświęcimskiego, proboszczem parafii św. Józefa w Oświęcimiu. Gośćmi Witolda Kozłowskiego były również Krystyna Ryszka i Lucyna Sroka z Uniwersytetu Każdego Wieku we Włosienicy.

Po dyżurze w Oświęcimiu marszałek wyjechał na podobna wizytę do Miechowa.

„Samorządowe dyżury w terenowych agendach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego mają charakter cykliczny. Jeżeli istnieje potrzeba omówienia danej kwestii czy problemu, zachęcam do spotkania. Proponuję również maksymalnie dogodną dla mieszkańców formę. Blisko miejsca zamieszkania. Jako samorząd regionu zawsze jesteśmy otwarci na sprawy społeczności lokalnych, mieszkańców, samorządowców czy organizacji pozarządowych” – Witold Kozłowski, marszałek województwa małopolskiego.

 

Najnowsze realizacje wideo

Komentarze
  • 28 maja 2022 10:32

    Marek_Markowski

    Żenujacym jest robienie wielkiego wydarzenia z wypełniania obowiazków przez marszałka!!!!to jest jego praca .Nikomu nie robi łaski spotykajac sie z mieszkańcami.!!!Napiszcie o tysiacach ludzi którzy codziennie udają sie do pracy,sumiennie wykonuja swoje obowiazki z których nikt nie robi wydarzenia…!!piszecie jak za komuny o sekretarzach pzpr!!!żenada!!!!!!

  • 28 maja 2022 10:34

    Marek_Markowski

    czekam na najdłuższą moderację w sieci!!!!zabiera wam to czasami kilka dni,aż artykuł zejdzie na dalszy plan!!!!!!


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.