LKS Rajsko przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę w końcówce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 marca 2022 19:38

LKS Rajsko wygrał 1:0 z Babią Góra Sucha Beskidzka. Bramkę w końcówce zdobył Ryszka.

W 89. minucie rzut rożny nie zakończył się bezpośrednio sytuacją bramkową. Gospodarze kontynuowali jednak atak dalej. Do piłki doszedł Matlak i zagrał ją na piąty metr do Ryszki, a ten dobrze uderzył głową.

„Dziś boisko było ciężkie do gry. Mecz toczył się jednak pod nasze dyktando. W obu połowach graliśmy raczej na połowie rywala. Mieliśmy cztery dogodne sytuacje bramkowe, ale bez finalnego sukcesu” – powiedział Krzysztof Zarzycki, trener LKS Rajsko.

Sobota 26 marca LKS Rajsko – Babia Góra Sucha Beskidzka 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Ryszka (89.)

LKS Rajsko: Kulczyk, Sieczko, Kowalik, Ryś, Żyła, Matlak, Mika, Lichota, Formas (70. Ryszka), Wykręt (60. Ogórek), Arfa. Trener: Krzysztof Zarzycki.

Babia Góra Sucha Beskidzka: Steczek, Żaczek, Kociołek, Pacyga, Kadela, Rupa (75. Żmuda), Gołuszka (46. Gałuszka), Szarlej, Stróżak, Wójtowicz, Frolov (80. P. Steczek).