Hejnał wrócił z Byczyny z trzema punktami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 listopada 2021 14:06

Team Sport Hejnał Kęty wygrał na wyjeździe ze Zgodą Byczyna 3:2. Udanie zakończył więc średnio udaną rundę jesienną.

W 3. minucie rzut rożny wykonał Januszyk. Bramkę strzałem głową na bliższy róg zdobył Jurczak. W 23. minucie rzut rożny precyzyjnie wykonali gospodarze. Piłkę w siatce umieścił Jochymek. W 42 minucie Zgoda prowadziła, bo skuteczny strzał zza szesnastki oddał Zieliński.

W 64. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był P Dudzic. Jedenastkę wykorzystał poszkodowany. Sytuacja powtórzyła się w doliczonym czasie gry.

„Nie był to piękny mecz. Dobrze się dla nas zaczął. Nie potrafiliśmy jednak kontrolować wydarzeń do pierwszej połowy. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy ten mecz jakoś przepchnąć. Druga odsłona nie była w naszym wykonaniu wielka, ale udało się” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Czwartek 11 listopada Zgoda Byczyna – Team Sport Hejnał Kęty 2:3
Bramki: 0:1 Januszyk 3, 1:1 Jochymek 23, 2:1 Zieliński 42, 2:2 Dudzic rzut karny 64, 2:3 Dudzic rzut karny 90

Zgoda Byczyna wyjściowy: Ryszka, Czerwiec, Siemek, Jaromin, Siewniak, Smolik, Bąk, Zieliński, Kempka, Chrapek, Jochymek.

Team Sport Hejnał Kęty: Drewniany, Majdak, Januszyk, Karpiński, Rogala, Mieszczak 65 Derejko, Jurczak Żmuda 82 Mąsior, Wojtyłko, Wesecki, Dudzic.