KS Chełmek przegrał w Myślenicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 sierpnia 2021 19:07

KS Chełmek przegrał na wyjeździe z Dalinem Myślenice 2:3 w pierwszej kolejce Keezy IV Ligi Grupy Zachodniej.

Gospodarze otworzyli wynik w 2. minucie. Górecki podał do Kałata, który pokonał bramkarza strzałem na dalszy róg. W 23. minucie przyjezdni wyrównali. Przejęli futbolówkę w w bocznej strefie. Ostatecznie trafiła ona do Księżyca, który skutecznie strzelił nogą.

W 42. minucie znów prowadził Dalin. Rusek wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. W 75. minucie było 3:1. Prawą stroną zaatakował Górecki i skierował piłkę do siatki. W końcówce Nowicki zagrał do Wadasa, a ten wpisał się na listę strzelców.

„Nie zasłużyliśmy na porażkę. Remis byłby sprawiedliwszym wynikiem. Popełniliśmy proste błędy, a rywal je wykorzystał. Zabrakło nam konkretów w ofensywie” – powiedział Kamil Orawczak, trener KS Chełmek.

Sobota 7 sierpnia Dalin Myślenice – KS Chełmek 3:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Kałat (2.), 1:1 Księżyc (23.), 2:1 Rusek (42.), 3:1 Górecki (75.), 3:2 Wadas (87.)

Dalin Myślenice: Wyroba, Przetocki, Pilch (77. Stelmach), Kałat, Wojtan, Górecki, Tokarz (90. Szafraniec), Jędrzejowski, Cienkosz, Ostafin (66. Malina), Rusek (80. Wójcik).

KS Chełmek: Przewoźnik, Łaski (75. Nowak), Wadas, Bloch, Pędrys, Savalenko, Kustra, Bury, Kaleta (55. Kulig), Księżyc, Drobniak. Trener: Kamil Orawczak.