Zawodnicy Bastionu wrócili z medalami – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   25 czerwca 2021 16:09

Zawodnicy Bastionu Oświęcim przywieźli medale z turnieju Sperpuchar Polski NoGi&Gi. Zawody odbyły się w Siewierzu.

W kategorii – 82.3 kg niebieski Masters Gi  startowało 11 zawodników

Bastion reprezentował Szymon Sieranc. Wygrał z Markiem Sudnikiem z Rio Grappling Club Wrocław, Mateuszem Mańką  z Annimalsów. W półfinale zawodnik z oświęcimskiego klubu pokonał Piotra Niedrygasa z Unity Ju Jitsu Kraków, a w finale uległ Dominikowi Gleta z Draculino Trinec.

Sieranc startował również w kategorii -79.5 kg. Rywalizacje zakończył na pojedynku z Adrianem Możdzeniem  z Gladio Lublin.

Posted by Factory Oświęcim on Saturday, June 19, 2021

W kategorii +94,3 niebieski Gi wystąpił Tomasz Walczak. W pierwszej walce wygrał z Jakubem Popiołem z Annimalsów. Nie awansował jednak do finału po walce z Jakubem  Żmudzińskim z Rio Grappling Club Tarnów.

Ten sam zawodnik startował też w kategorii +88.kg. W pierwszej próbie wygrał z Łukaszem Makuchą z Veto Bielsko-Biała, a w drugiej musiał uznać wyższość Krzysztofa Rusnaka z Gracie Barra Sosnowiec.

W kategorii +85.5 kg niebieski Masters NoGi Walczak przegrał z Jackiem Ancem z Spartana Chorzów.