LKS Jawiszowice wygrał po emocjonującym meczu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 czerwca 2021 19:30

LKS Jawiszowice wygrał w meczu wyjazdowym z Pcimianką Pcim 3:2.

W 20. minucie Ściślak zdobył gola bezpośrednio z rzutu wolnego. W 34. minucie E. Płonka bardzo dobrze obronił strzał z rzutu wolnego Sołtysa.

W 67. minucie ten sam zawodnik tak uderzył futbolówkę, że ta wpadła do bramki pod poprzeczką. Minutę później ze skrzydła dośrodkował Hałat, a gola strzałem głową zdobył D. Płonka. W 82. minucie po dograniu z rzutu wolnego Hałata strzelał Radomski. Dobrze interweniował bramkarz. Dobitka Wawaka była skuteczna. W 84. minucie gola na 2:3 zdobył Dziadkowiec, który najlepiej zachował się w zamieszaniu podbramkowym.

Niedziela Pcimianka Pcim – LKS Jawiszowice 2:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Ściślak (20.), 1:1 Sołtys (67.), 1:2 D. Płonka (68.), 1:3 Wawak (82.), 2:3 Dziadkowiec (84.)

Pcimianka Pcim: Gaudyn, Niewczas (70. Kania), Morawski, Chlebda, Moniak, Zięba, Sołtys, Pawlik (46. Muniak), Jękot (46. Olszanicki), Dziadkowiec, Koukaou.

LKS Jawiszowice: Smok (25. czerwona) w bramce E. Płonka, Pierlak, Radomski, Pitry, Sitko, Ściślak (67. Herman), Kocemba, Gąsiorek (25. E. Płonka), D. Płonka (67. M. Płonka), Hałat (88. Wysogląd), Korczyk (70. Wawak) Trener: Przemysław Pitry.