Mecz obfitował w żółte i czerwone kartki

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 maja 2021 18:48

LKS Jawiszowice zremisował na wyjeździe z mocnym w tym sezonie Orłem Ryczów 1:1. Sędzia meczu pokazał sporo żółtych i czerwonych kartek.

W 1. minucie D. Płonka przeprowadził akcję indywidualną, ale sfinalizował ją strzałem wprost w Kawalera. W 17. minucie do wybitej przez Radomskiego piłki doszedł Mizia i skierował ją pod poprzeczkę. W 51. minucie Korczyk wykorzystał złe wybicie zawodnika Orła, przeprowadził akcję i wyrównał stan rywalizacji.

Sobota 1 maja Orzeł Ryczów – LKS Jawiszowice 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Mizia (16.), 1:1 Korczyk (51.)

Orzeł Ryczów: Kawaler, Garzeł, Otfinowski, Gołdowski, Pyciak (68. czerwona za dwie żółte), Smagło (77. czerwona za dwie żółte), Ciećko (68. Porębski), Dziadzio (żółta, 68. Zębala), Kulig (80. Koziołek), Mizia (81. Para), Kiełbus (68. Wojcieszyński).

LKS Jawiszowice: Smok (żółta), Pitry, Radomski (żółta),  Sitko (żółta), M. Płonka Kocemba (46. Ściślak, żółta), Herman, Gąsiorek (63. Kabara, żółta), Hałat (żółta), D. Płonka (84. Wawak), Korczyk (56. czerwona za dwie żółte). Trener: Przemysław Pitry.