Spokojne zwycięstwo Brzeziny

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 listopada 2020 14:04

Brzezina w swoim ostatnim meczu rundy jesiennej nie narzuciła ostrego tempa, ale wygrała 3:0 z Sosnowianką Stanisław Dolny 3:0.

Brzezina jest pierwszą drużyną z Ligi Okręgowej, która zakończyła rundę jesienną. Drugą będzie  MKS Libiąż, ale ona swój mecz rozgrywa teraz. Pozostałe ekipy z powodów epidemicznych lub pogodowych mają do rozegrania jeszcze mecze zaległe w kolejnych dniach i tygodniach.

Mecz w Osieku toczył się pod dyktando gospodarzy. Nie narzucili oni ostrego tempa, ale ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji.

W 15. minucie z prawego skrzydła bardzo dokładnym podaniem popisał się Narwojsz. Zupełnie nieobstawiony, stojący przed bramką Nalepa pokonał bramkarza strzałem z woleja. W 45. minucie Amtec,i zagrał prostopadle do Brańki. Ten podał wzdłuż linii bramkowej do Zaremby, który dopełnił formalności kierując futbolówkę do pustej siatki. W drugiej połowie padł jeszcze jeden gol. Zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Dziubek. Skutecznym egzekutorem, jedenastki okazał się Zaremba.

,,Dominowaliśmy cały czas i spokojnie wygraliśmy. Nasz styl nie zachwycił nikogo, ale cieszą trzy punkty” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Środa 11 listopada Brzezina Osiek – Sosnowianka Stanisław Dolny 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Nalepa (15.), 2:0 Zaremba (45.), 3:0 Zaremba rzut karny

Skład Brzeziny Osiek: Kulczyk, Narwojsz, Majcherek, Nalepa, Bury, Ryszawy, Dziubek (60. M. Gros), Zaremba (70. Filip), Dubiel, Antecki (70. Płonka), Brańka (70. Dąba). Trener: Łukasz Szczepaniak.

Sosnowianka Stanisław Dolny: Musiał, Wojtaszek, Mamcarczyk(65. K. Szydlowski), Pachel (75. Kapuściński), Kowalówka, Sz. Szydlowski, Różycki(80. Górny) Konopka, Wcislo, Bosnam ( 85. Góralczyk) Pacut ( 72. Młynarczyk).