Remis Sygnału z Orłem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 października 2020 14:46

Sygnał Włosienica zremisował na swoim boisku z Orłem  Witkowice 1:1. Bramki strzelili Jasiński i Sulkiewicz.

Bramki padły w drugiej połowie. W 72. minucie Ochman zagrał do Jasińskiego. Ten przyjął piłkę i po koźle oddał ładny dla oka strzał z 25 metrów. W 81. minucie bramkarz z Orła Sulkiewicza na 15 metrze. Poszkodowany skutecznie wykonał rzut karny.

,,Drużyna z Witkowic była faworytem w tym meczu, ale my postawiliśmy jej twarde warunki. Mecz był wyrównany, dlatego uważam, że remis jest sprawiedliwy” – powiedział Damian Pałamarczuk, trener Sygnału Włosienica.

,,Ten mecz wygrały obie drużyny. Obie były osłabione przez tematy covidowe i zdrowotne. I Sygnał i my zagraliśmy na tyle, na ile w tym momencie nas stać. Mieliśmy przerwę, bo tydzień temu boisko nie nadawało się do gry. Jest problem z treningami, bo raz są, a raz ich nie ma. Do tego dochodzą problemy zdrowotne zawodników. To negatywnie wpływa między innymi na nasze przygotowanie fizyczne. Będziemy musieli teraz dużo nadrobić w tej kwestii”- powiedział Marek Kudłacik, trener Orła Witkowice.

,,Osobno chciałem powiedzieć o Damianie Ochmanie. Powinien być w pracy, ale postanowił pomóc drużynie i pojawił się na meczu. Wszedł tylko na 20 minut, ale dzięki swojej dobrej akcji przyczynił się do zdobycia przez nas gola. Taką postawę trzeba wyróżnić i pochwalić. To przykład dla innych piłkarzy” – dodał Kudłacik.

Niedziela 25 października Sygnał Włosienica – Orzeł Witkowice 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Jasiński (72.), 1:1 Sulkiewicz rzut karny (81.)

Sygnał Włosienica: Sz. Stachura, Pacyna, Walczak, Oczkowski, Pacyga, Augustyn (79. Sarna), Ludwinek, Yedynak (71. Korwin), Mondry (75. K. Stachura), Szpiegla (87. Grubka), Sulkiewicz (89. Ligus). Trener: Damian Pałamarczuk.

Orzeł Witkowice: Nowowiejski, Jedliński (82. Kawończyk), Kruk, Walus, Mitoraj, Hankus, Juras, Janeczko, Bąba (to. Jekiełek), Wandor (70. Ochman), Jasiński. Trener: Marek Kudłacik.