Team Sport Hejnał nie miał problemów z pokonaniem outsidera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 września 2020 23:24

Team Sport Hejnał Kęty podejmował u siebie ostatnią drużynę w tabeli. Po tym meczu nic się nie zmieniło.

W 48. minucie arbiter zarządził rzut karny. Wykorzystał go Dudzic. W 58. minucie ten sam zawodnik otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W 67. minucie strzelec dwóch poprzednich goli zapisał na swoje konto asystę. Wrzucił z prawego skrzydła, a dobry strzał głową na dalszy róg oddał Oczkowski.

W 75. minucie trzecie trafienie w tym meczu zaliczył Dudzic. Wymanewrował obrońcę i uderzył mocno na bramkę. W 86. minucie Oczkowski obsłużył dobrym podaniem Walusa. Ten nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem.

,,W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. W przerwie padły męskie słowa, więc w drugiej w odsłonie zaprezentowaliśmy się dużo lepiej” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 12 września Team Sport Hejnał Kęty – Garbarz Zembrzyce 5:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Dudzic (48.), 2:0 Dudzic (58.), 3:0 Oczkowski (67.).4:0 Dudzic (75.), 5:0 Walus (86.)

Składy Teamu Sportu Hejnału Kęty: Zieliński, Karpiński, J. Januszyk, Korzonkiewicz (46. Waluś), A. Januszyk, Rogala (75. Majdak), Oczkowski, Nycz (46. Sitarz), Wysogląd (30. Mąsior), Ogórek (60. Żmuda), Dudzic.