Porażka Unii z Sokołem – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 września 2020 12:21

Unia przegrała na swoim boisku z Sokołem Kocmyrzów Baranówka 0:1. Gola zdobył Zawrzykraj. To nie był udany mecz gospodarzy.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 35. minucie. Rzut wolny wykonywał Motłoch. Gola barkiem zdobył Zawrzykraj.

Goście utrzymali prowadzenie do końca spotkania. Gospodarze nie mieli wielu okazji do wyrównania. Najlepszą mieli w ostatniej minucie. Po dobrym podaniu kolegi z drużyny na sytuacje jeden na jeden z bramkarzem miał Lewandowski. Zamiast zdobyć gola, podał futbolówkę Przybysiowi.

,,Udało nam się zrealizować plan. Stosowaliśmy średni pressing. Próbowaliśmy odcinać środek i grać z kontry. Muszę przyznać, że Unia była jednym z lepszych naszych rywali” – powiedział Wojciech Pituła, trener Sokoła Kocmyrzów Baranówka.

Sobota 6 września Unia Oświęcim – Sokół Kocmyrzów Baranówka 0:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Zawrzykraj (35.)

Unia Oświęcim: Kucz, Ryszka, Dariusz Wilczak (39. Mrowiec), Szewczyk, Rzeszutko, Damian Wilczak (68. Lewandowski), Snadny (65. Lichota), Dankowski, Powała (75. Ryś), Pacyga (51. Chowaniec), Czapla. Trener: Marek Kołodziej.

Sokół Kocmyrzów Baranówka: Przybyś, Pasionek, Cholewa, Orłowski, Urbaniec (82. Korneluk), Stec (18. Hałat), Pietrzyk, Motłoch (75. Brak), Świeca (82. Bandura), Targosz, Zawrzykraj (90. Wilk). Trener: Wojciech Pituła.