Iskra wypunktowała LKS Palczowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 października 2019 21:00

Iskra Brzezinka wygrała w Palczowicach z tamtejszym LKS 3:0. Bramki strzelili Koziara, Tomasik i Jaworski.

W 13. minucie ładny dla oka i skuteczny strzał z prawego narożnika na dalszy róg oddał Koziara. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 75. minucie sędzia uznał, że strzelec gola na 0:1 był wywrócony przez przeciwnika. Gola z rzutu karnego zdobył Tomasik. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się rezerwowy Jaworski. Po strzale Wołka i obronie Folgi skierował piłkę do pustej bramki.

,,Iskra nas wypunktowała. Mieliśmy sytuacje bramkowe, ale ich nie wykorzystaliśmy. Zdarzyły nam się dwa duże błędy przy straconych golach. Mecz był raczej wyrównany” – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

,,To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Szybko strzelony gol pomógł nam. Do 25. minut graliśmy wręcz wzorowo. Później w nasze poczynania wkradała się nerwowość. Druga bramka znów nas uspokoiła” – powiedział Krzysztof Socha, trener Iskry Brzezinka.

Sobota 26 października LKS Palczowice – Iskra Brzezinka 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Koziara (13.) 0:2 Tomasik (75.), 0:3 Jaworski (90 plus)

LKS Palczowice: Folga, Zwierz, Romanowski (Świergosz), Cienkosz, B. Kowalczyk, Chachuła, K. Kowalczyk, M. Miętka, Dzidek (Brania), D. Miętka, Czopek. Trener: Patryk Cienkosz.

Iskra Brzezinka: Łaski, Tomasik, Starowicz, Czarnik,  Wykręt, Wołek, Kucharczyk, Sulikiewicz (60. Czechowski), Koziara, Rusinek, Sergiel (90. Jaworski). Trener: Krzysztof Socha.