Brzezina z Zatorzanką na remis

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 października 2019 14:28

Brzezina Osiek zremisowała na swoim obiekcie z Zatorzanką Zator 2:2.

W 32. minucie M. Gros podał na 16 metr do Dziubka, a ten oddał dobry strzał po ziemi na dalszy róg. W 55. minucie było 2:0. Z narożnika szesnastki uderzył ,,w samo okienko”.

Bramkę kontaktową zdobył Mika, który wykorzystał wrzutkę z rzutu rożnego Stanka i pokonał bramkarza strzałem głową. Później goście wyrównali. Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego skutecznie z 14 metra uderzył Balonek.

,,Szkoda, bo straciliśmy dwa punkty. Przy straconych golach zagapiliśmy się. Z gry byliśmy lepsi” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

,,Rywal był dziś lepszy. To był nasz najsłabszy mecz w tej rundzie. Dobrze, że mieliśmy stałe fragmenty gry, bo z akcji nic nam nie wychodziło” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 26 października Brzezina Osiek – Zatorzanka Zator 2:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Dziubek (32.), 2:0 Dziubek (55.), 2:1 Mika (85), 2:2 Balonek (89.)

Brzezina Osiek: Bies, Bernaś, Nalepa, Majcherek, R. Gros (75. M. Szczepaniak), Dąba (80. Frej), Juras, M. Gros (70. Magiera), Narwojsz, Dziubek, Zaremba. Trener: Łukasz Szczepaniak.

Zatorzanka Zator: Lichański, Baluś, Balonek, Celej, Mika, Pindel, Makuch (46. Kluska, 55. Hajduk), Kwiatkowski (46. Stanek), Stefaniak, Żmuda (62. Kozak), Woźniak. Trener: Marcin Folga.